Climax - Climax - 2018 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Climax

Türü Dram / Gerilim / Korku / Müzikal
Oyuncular Sofia Boutella / Romain Guillermic / Souheila Yacoub / Kiddy Smile / Claude-Emmanuelle Gajan-Maull / Giselle Palmer / Taylor Kastle / Thea Carla Schott / Sharleen Temple / Lea Vlamos / Alaia Alsafir / Kendall Mugler / Lakdhar Dridi / Adrien Sissoko / Mamadou Bathily /
Yönetmen Gaspar Noé /
Senarist Gaspar Noé /
Sinema Fransız Sineması Yapım Yeri Fransa / Belçika
Orjinal Dil Fransızca Yapım Yılı 2018
Süresi 95 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 31.01.2019 Hasılatı 130,876 $
Boxset IMDb Puanı 7,3

Filmin Konusu

          1990'ların ortalarında 20 genç dansçı, ormanın orta yerindeki bir yatılı okula 3 günlük bir prova için gelir. Burada son bir parti yapmaya karar veren gençler, bir anda kendilerini bambaşka bir atmosferde bulur. Uyuşturucu etkisinde olduklarını fark etseler de bunu onlara kimin yaptığı belli değildir. Bir süre sonra müzikle de birlikte nevrozların etkisine girerler, bazıları cennete uçtuklarını düşünürken çoğu cehenneme adım atmıştır.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017