Citizenfour - Citizenfour - 2014 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Citizenfour

Türü Belgesel / Biyografi / Gerilim
Oyuncular Edward Snowden / Glenn Greenwald / William Binney / Jacob Appelbaum / Ewen MacAskill / Jeremy Scahill / M. Margaret McKeown / Kevin Bankston / Harry Pregerson / H. Thomas Byron / Michael Daly Hawkins / Jonathan Man / Robert Tibbo / José Casado / Roberto Kaz / /
Yönetmen Laura Poitras /
Senarist /
Sinema Hollywood Yapım Yeri ABD / İngiltere / Almanya
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2014
Süresi 114 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 28.05.2015 Hasılatı 0
Boxset IMDb Puanı 8,1

Filmin Konusu

          NSA ve CIA'de çalıştığı dönemlerde edindiği çok gizli belgeleri basına sızdırdıktan sonra çok tartışılan ve bir daha ülkesine dönemeyen Amerikalı gazeteci Edward Snowden'ın, Citizen Four takma adıyla gazeteci Laura Poitras'la iletişime geçme ve Hong Kong'da kendisiyle yaptığı röportajlar, gerçek kamera kayıtlarıyla anlatılıyor.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017