Çakallarla Dans 4 - Çakallarla Dans 4 - 2016 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Sinema MOD
Orjinal Adı

Çakallarla Dans 4

Türü Komedi
Oyuncular Şevket Çoruh / Ilker Ayrik / Murat Akkoyunlu / Timur Acar / Didem Balçin / Alper Baytekin / Hakan Bilgin / Hande Katipoglu / Hayal Kardelen Manduz / Derya Sensoy / Tim Seyfi / Ceyhun Yilmaz / Seyithan Özdemir /
Yönetmen Murat Seker /
Senarist Murat Şeker / Ali Tanrıverdi /
Sinema Türk Sineması Yapım Yeri Türkiye
Orjinal Dil Türkçe Yapım Yılı 2016
Süresi 0 Kalite 720P
Viz. Tarihi 25.11.2016 Hasılatı 0
Boxset Çakallarla Dans IMDb Puanı 4,0

Filmin Konusu

          Maddi zorluklar 4 kafadarı, yani Kayınço Gökhan (Şevket Çoruh), Köfte Necmi (Timur Acar) ve Del Piero Hikmet'i (Murat Akkoyunlu) Muhasebeci Servet'in (İlker Ayrık) eşi Fatma'yla (Didem Balçın) yaşadığı evinde hep birlikte kalmaya zorlar. Kimsenin istemediği bu durumdan kurtulmak için umut ışığını Berber Hüseyin yakar, Almanya'da ölen dayıoğlunun miras bıraktığı haritada hazine olma ihtimali vardır. Bu ihtimale sıkı sıkı sarılan arkadaşlar, zengin olma hayaliyle haritanın gösterdiği yere doğru yola çıkarlar, ancak bu yolculuk serinin diğer filmlerinde olduğu gibi sürpriz gelişmelere ve maceralara gebedir.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017