Casuslar Köprüsü - Bridge of Spies - 2015 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Bridge of Spies

Türü Dram / Gerilim / Tarihi
Oyuncular Mark Rylance / Domenick Lombardozzi / Victor Verhaeghe / Mark Fichera / Brian Hutchison / Tom Hanks / Joshua Harto / Henny Russell / Rebekah Brockman / Alan Alda / John Rue / Billy Magnussen / Amy Ryan / Jillian Lebling / Noah Schnapp / /
Yönetmen Steven Spielberg /
Senarist Matt Charman / Ethan Coen /
Sinema Hollywood Yapım Yeri ABD / Hindistan / Almanya
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2015
Süresi 142 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 26.11.2015 Hasılatı 72,313,754 $
Boxset IMDb Puanı 6,6

Filmin Konusu

          Film soğuk savaş döneminde geçmektedir. Amerikalı bir pilot Sovyetler’de tutsak duruma düşmüştür. Tutsak pilotu kurtarabilmek için Amerikalı bir avukat CIA tarafından görevlendirilir. Bu görev oldukça zorlu ve tehlikelidir. Filmde Tom Hanks’ın yanı sıra Amy Ryan ve Billy Magnussen gibi isimlerde rol alıyorlar. Filmin yönetmen koltuğunda ise usta yönetmen Steven Spielberg oturuyor.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017