Son Ültimatom - Bourne Ultimatum - 2007 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Bourne Ultimatum

Türü Aksiyon / Gerilim / Gizem
Oyuncular Matt Damon / Julia Stiles / David Strathairn / Scott Glenn / Paddy Considine / Edgar Ramírez / Albert Finney / Joan Allen / Tom Gallop / Corey Johnson / Daniel Brühl / Joey Ansah / Colin Stinton / Dan Fredenburgh / Lucy Liemann /
Yönetmen Paul Greengrass /
Senarist Tony Gilroy / Scott Z. Burns /
Sinema Hollywood Yapım Yeri ABD / Almanya
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2007
Süresi 115 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 12.10.2007 Hasılatı 227,137,090 $
Boxset Jason Bourne IMDb Puanı 8,1

Filmin Konusu

          Jason Bourne’in tek isteği ortadan kaybolmaktır. Ancak kaybolmayı başaramadığı gibi kendisini yaratanlar tarafından ele geçirilir. Hafızasını ve sevdiği tek insanı kaybetmiş olan Jason Bourne, iyi eğitimli yeni kuşak katillerin yoğun ateşi altındadır. Artık sadece tek bir hedefi vardır: Başlangıca dönmek ve kendisinin kim olduğunu bulmak.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017