Siyah Kelebek - Black Butterfly - 2017 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Black Butterfly

Türü Gerilim
Oyuncular Antonio Banderas / Jonathan Rhys Meyers / Piper Perabo / Vincent Riotta / Brian Goodman / Katie McGovern / Jake Daley / Craig Peritz / Randall Paul / Cristina Moglia / Abel Ferrara / Nicholas Aaron / Nathalie Rapti Gomez / Gioia Libardoni / Tracy Green / /
Yönetmen Brian Goodman /
Senarist Justin Stanley / Marc Frydman /
Sinema İspanya Sineması Yapım Yeri ABD / İspanya / İtalya
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2017
Süresi 93 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 26.05.2017 Hasılatı 0
Boxset IMDb Puanı 6,1

Filmin Konusu

          Herve Korian'ın Papillon Noir adlı Fransız gerilim filminin yeniden çekiminde Banderas, başarısızlığa uğramış bir senarist Paul'u canlandırıyor. Kariyerini kurtaracak bir senaryoya başlamayı umut eden Paul, bir mekanda gergin bir karşılaşma sonucu tanıştığı avare bir adam olan Jack'e(Rhys Meyers) kalacak yer olarak evini önerir. Ancak, çılgın yabancı Jack, Paul'u rehin alır ve onu yazmaya zorlar. İki adam en azından bir hikayeyi sonuna kadar getirecek bir puslu oyun oynamaya başlar. Bu karmaşık ilişki karanlıkta gömülü sırları da açığa çıkaracaktır.
Filmin yönetmen koltuğunda What Doesn't Kill You (2008) filminin yönetmeni olan Brian Goodman otururken filmin senaryosunu ise Marc Frydman ile Justin Stanley kaleme aldı.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


zimbabve

Çok güzel bir film. klasik olmaya aday. Antonio Banderas ve jonathan meyers müthiş performans sergilemişler. uzun zamandır izlediğim filmin tamamında bir düzen ve ahengin olduğu dizginlerin her zaman konunu elinde olduğu ender filmlerden.


 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017