Batman ve Süperman: Adaletin Şafağı - Batman v Superman: Dawn of Justice - 2016 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Batman v Superman: Dawn of Justice

Türü Aksiyon / Bilim Kurgu / Fantastik / Macera
Oyuncular Ben Affleck / Henry Cavill / Amy Adams / Jesse Eisenberg / Diane Lane / Laurence Fishburne / Jeremy Irons / Holly Hunter / Gal Gadot / Scoot McNairy / Callan Mulvey / Tao Okamoto / Brandon Spink / Lauren Cohan / Alan D. Purwin /
Yönetmen Zack Snyder /
Senarist Chris Terrio / David S. Goyer /
Sinema Hollywood Yapım Yeri ABD
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2016
Süresi 151 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 25.03.2016 Hasılatı 330,249,062 $
Boxset Batman - Yeni Seri IMDb Puanı 6,7

Filmin Konusu

Man of Steel'daki büyük mücadelenin ardından Metropolis tam bir enkaza dönmüştür. Bu yeni dünya düzeninde Superman de tartışılan bir figür haline gelmiştir. Bazıları için hala umudun simgesi olan kahraman, sayısı giderek artan bir kesim tarafından ise dünyanın varlığına en büyük tehdit olarak görülmektedir. Bruce Wayne de Superman'i zararlı bulanlardandır ve onun verdiği zararları düzeltebilmek için Gotham'da Metropolis'e gelir. İlk andan itibaren birbirinden hoşlanmayan ikili arasındaki mücadele amansız olur, ancak Lex Luthor'un yarattığı Doomsday bütün Metropolis için en büyük düşman haline gelince, Wonder Woman'ın da yardımıyla onu alt etmek için güçlerini birleştirirler.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017