Asteriks Roma Sitesi - 3D - Astérix: Le domaine des dieux - 2014 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Astérix: Le domaine des dieux

Türü 3D / Aile / Animasyon / Çocuk Filmi / Komedi / Macera
Oyuncular Roger Carel / Lorànt Deutsch / Laurent Lafitte / Alexandre Astier / Alain Chabat / Elie Semoun / Géraldine Nakache / Artus de Penguern / Lionnel Astier / François Morel / Guillaume Briat / Florence Foresti / Serge Papagalli / Bernard Alane / Laurent Morteau / /
Yönetmen Louis Clichy / Alexandre Astier /
Senarist René Goscinny / Albert Uderzo /
Sinema Fransız Sineması Yapım Yeri Fransa / Belçika
Orjinal Dil Fransızca Yapım Yılı 2014
Süresi 85 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 17.12.2014 Hasılatı 0
Boxset Asteriks IMDb Puanı 6,9

Filmin Konusu

          Jules César, Galyalıların yaşadığı Gaulois şehrinin yanına için yeni bir şehir kurarak bu halkı Roma kültürüyle tanıştırıp bölgeyi Roma kolonisi haline getirmeyi planlamaktadır. Bölgeye verdiği isim ise 'Tanrılar Sitesi' olur. Bölge halkını yaşadıkları bu topraklardan uzaklaştırmaya niyetlidir. Köyde yaşayan Asteriks ve Oburiks ise tehlikeyi en başta fark ederek inşaatı durdurmaya çalışırlar, ancak başarılı olamazlar. İlk evler yapılır, Roma vatandaşları bölgeye yerleşmeye başlar. İki halk arasında sorunlar çıkmaya başlayınca Asteriks ve Oburiks yaklaşan tehlikeyi fark edip harekete geçerler.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017