Karınca Adam - 3D - Ant-Man - 2015 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Ant-Man

Türü 3D / Aile / Bilim Kurgu / Çocuk Filmi / Fantastik
Oyuncular Paul Rudd / Michael Douglas / Evangeline Lilly / Corey Stoll / Bobby Cannavale / Anthony Mackie / Judy Greer / Abby Ryder Fortson / Michael Peña / David Dastmalchian / T.I. / Wood Harris / Hayley Atwell / John Slattery / Martin Donovan / /
Yönetmen Peyton Reed /
Senarist Edgar Wright / Joe Cornish /
Sinema Hollywood Yapım Yeri ABD
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2015
Süresi 117 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 23.07.2015 Hasılatı 0
Boxset IMDb Puanı 7,3

Filmin Konusu

          Biyokimyacı Dr. Hank Pym (Michael Douglas) yaptığı son deneylerde, maddelerin boyutlarını değiştirmeyi keşfeder. Bu keşfi ilk önce üzerinde test eder ve yarattığı araçlarla birlikte böceklerle iletişime geçmeyi başarır. Yarattığı özel kıyafeti giyerek kötü güçlere karşı mücadele etmesi için Scott Lang'i (Paul Rudd) seçer, bu kıyafetin olağanüstü güçlerini kullanarak dünyayı kurtarmaya girişirler.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017