Aladdin - Aladdin - 2019 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

Aladdin

Türü Aile / Çocuk Filmi / Fantastik / Macera / Müzikal / Romantik
Oyuncular Will Smith / Mena Massoud / Naomi Scott / Marwan Kenzari / Navid Negahban / Nasim Pedrad / Billy Magnussen / Jordan A. Nash / Taliyah Blair / Aubrey Lin / Amir Boutrous / Numan Acar / Omari Bernard / Nathaniel Ellul / Sebastien Torkia /
Yönetmen Guy Ritchie /
Senarist John August / Guy Ritchie /
Sinema Hollywood Yapım Yeri ABD
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2019
Süresi 128 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 22.05.2019 Hasılatı 1.034.964.778 $
Boxset IMDb Puanı 7,2

Filmin Konusu

          Disney'in sevilen hikayelerinden olan Aladdin, ünlü İngiliz yönetmen Guy Ritchie'nin yönetmenliğinde live-action olarak tekrar çekiliyor. Filmde Aladdin'in sihirli lambasının cini Genie'ye ünlü aktör Will Smith hayat verecek.  Film, Agrabah pazarlarından yiyecek çalarak geçinmesine rağmen altın gibi bir kalbi olan Aladdin'in hayatını konu alıyor. Aladdin’in hayatı Harikalar Mağarası'nda bulduğu sihirli lamba ve 3 dileğini gerçekleştirecek lamba cini ile tamamen değişir! Aladdin'in, babası tarafından başka biriyle evlendirilmeye zorlanan Prenses Jasmine'e kavuşmaya çalışacağı eğlenceli macerasını izleyeceğiz.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017