Bak Şu Leyleğe - A Stork's Journey - 2017 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

A Stork's Journey

Türü Animasyon / Çizgi Film / Çocuk Filmi / Komedi / Macera
Oyuncular Tilman Döbler / Cooper Kelly Kramer / Shannon Conley / Christian Gaul / Nicolette Krebitz / Marc Thompson / Marco Eßer / Jason Griffith / Marcus Off / Erica Schroeder / Maud Ackermann / Jonathan Todd Ross / Schroeder Kacmar / Christina Boas / J. Dolan Byrnes / /
Yönetmen Toby Genkel / Reza Memari /
Senarist Jeffrey Hylton / Reza Memari /
Sinema Alman Sineması Yapım Yeri ABD / Almanya / Belçika / Norveç
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2017
Süresi 0 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 21.03.2018 Hasılatı 0
Boxset IMDb Puanı 5,9

Filmin Konusu

          Animasyon yapımı film Richard isimli bir kuşu temel alıyor. Herkes Richard'ın bir serçe olduğunda hem fikirdir. Ancak Richard kesinlikle bunu kabul etmemektedir, zira o bir leylek olduğu inancına sıkı sıkıya tutunmaktadır. Leylekler tarafından büyütülen Richard, ailesi göç etmek için onu geride bıraktığında, ilginç baykuş arkadaşı Olga ve kendini beğenmiş Kiki ile birlikte, bir leylek olduğunu kanıtlamak için göç yolculuğuna çıkacaktır.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017