3 Aptal - 3 Idiots - 2009 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

3 Idiots

Türü Aile / Dram / Eğitim / Komedi / Kült / Macera
Oyuncular Aamir Khan / Madhavan / Sharman Joshi / Kareena Kapoor Khan / Boman Irani / Omi Vaidya / Mona Singh / Javed Jaffrey / Parikshat Sahni / Olivier Lafont / Rahul Kumar / Amardeep Jha / Farida Dadi / Mukund Bhatt / Chaitali Bose /
Yönetmen Rajkumar Hirani /
Senarist Rajkumar Hirani / Abhijat Joshi /
Sinema Bollywood Yapım Yeri Hindistan / Hindistan
Orjinal Dil Hintçe Yapım Yılı 2009
Süresi 170 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 25.12.2009 Hasılatı 6,523,137 $
Boxset IMDb Puanı 8,4

Filmin Konusu

          Hindistan'ın en iyi mühendislik okuluna başlayan öğrencilerin hayatını anlatıyor özet olarak. Sistemin daima yarış üzerine kurulu olduğu, herkesin en iyi olmaya çabaladığı bir okulda sistemi değiştirmeye çalışan bir öğrenci ve onun en yakın 2 arkadaşı. Başlarından geçenler, hayattan aslında ne istedikleri. Ranco karakterinin başrol oynadığı film dram ve komedi türünü en iyi şekilde harmanlayıp bize öğretici bir film olmakta.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


İlk yorumu siz yapın

 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017