127 Saat - 127 Hours - 2010 Full HD izle - *Sinemaonda.com*

Orjinal Adı

127 Hours

Türü Biyografi / Dram / Macera
Oyuncular James Franco / Kate Mara / Amber Tamblyn / Sean Bott / Koleman Stinger / Treat Williams / John Lawrence / Kate Burton / Bailee Michelle Johnson / Parker Hadley / Clémence Poésy / Fenton Quinn / Lizzy Caplan / Peter Joshua Hull / Pieter Jan Brugge / /
Yönetmen Danny Boyle /
Senarist Danny Boyle / Simon Beaufoy /
Sinema Hollywood Yapım Yeri ABD / İngiltere / Fransa
Orjinal Dil İnglizce Yapım Yılı 2010
Süresi 94 Kalite 1080P
Viz. Tarihi 24.02.2011 Hasılatı 0
Boxset IMDb Puanı 7,6

Filmin Konusu

          Dağcı Aron Ralston'un başından geçenlerin gerçek hikayesi... Genç bir dağcı olan Aron, Utah yakınlarında büyük bir kaya parçasının arasına sıkışır. 5 gün boyunca kolu kayaya sıkılmış, susuz ve aç kalan Aaron, arkadaşlarını, sevgilisini (Clémence Poésy), ailesini ve yolda kazadan tam önce karşılaştığı iki dağcı kızı (Amber Tamblyn ve Kate Mara) hatırlamaktadır. 5 gün boyunca yaralı halde sıkışıp kalma hali ve içsel sorunlarıyla karşılaşmak zorunda kalan Aaron aynı zamanda cesareti ve kendisini metrelerce derinlikteki bu beladan kurtarmaya yarayacak tüm yönleriyle de yüzleşir. Hayatı için bir çeşit tuzağa dönüşen bu olayda Aron, soğukkanlı olması gereken şoke edici bir çözüm yolu bulur.

Yorumlar

Sitemize destek olmak ve Yorum yazmak için lütfen üye olun.


zimbabve

sıkıcı bir film


 


Hukuki Durum

          Sitemizde yer alan içeriklerin tamamı başka sunucular üzerinden paylaşılmaktadır. Telif hakkı ile ilgili her türlü sorun ve bildirimleri sinemaonda@gmail.com posta adresine gönderebilirsiniz. Telif hakkı ihlalinden dolayı kaldırılmasını istediğiniz bir film varsa yukarıdaki mail adresine telif hakkının ispatını içeren belgeleri göndermeniz gerekmektedir. İspatsız istekler değerlendirilmeyecektir. Kamuoyuna önem ve saygıyla duyurulur!


© 2017